Kamera KENIK KG-4430DAS-IL to zewnętrzna kamera IP o rozdzielczości 4 MP, przeznaczona do skutecznego monitoringu domu, firmy lub posesji.
Wyposażono ją w obiektyw 2.8 mm, wbudowany mikrofon oraz reflektor Dual Light, który łączy podczerwień z ciepłym światłem, poprawiając widoczność także po zmroku.
Model obsługuje inteligentną analizę obrazu IVS, dzięki czemu potrafi wykrywać człowieka, pojazd, przekroczenie linii i inne zdarzenia. Solidna obudowa IP67 oraz zasilanie PoE sprawiają, że kamera dobrze sprawdza się w wymagających warunkach
| Parametr | Wartość |
| Model | KENIK KG-4430DAS-IL |
| Rodzaj produktu | Kamera IP |
| Zastosowanie | Zewnętrzna |
| Rozdzielczość | 4 MP (2688 × 1520) |
| Liczba klatek | 25 kl./s |
| Przetwornik | 1/2.7″ CMOS |
| Obiektyw | 2.8 mm |
| Kompresja wideo | H.265+ / H.264+ |
| WDR | 120 dB |
| Tryb dzień/noc | Tak, ICR |
| Mikrofon | Tak, wbudowany |
| Oświetlenie nocne | Dual Light (IR + ciepłe światło) |
| Zasięg doświetlenia | do 30 m |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Inteligentna analiza | IVS, detekcja człowieka/pojazdu, przekroczenie linii, wykrycie intruza, wejście/wyjście z obszaru, szybki ruch |
| Funkcje obrazu | AWB, AGC, BLC, Defog, ROI |
| Slot na kartę pamięci | MicroSD do 256 GB |
| Zasilanie | 12V DC / PoE 802.3af |
| Obudowa | IP67 |
| Standard ONVIF | Tak |
| Tryb korytarzowy | Tak |
| Kolor | Biały |




