Kamera KENIK KG-4260DZAS-IL-G to zewnętrzna kamera IP o rozdzielczości 4 MP, przeznaczona do profesjonalnego monitoringu posesji, firm i obiektów wymagających dobrej jakości obrazu.
Model wyposażono w przetwornik Sony STARVIS IMX335, obiektyw motozoom 2.7–13.5 mm oraz technologię Smart IR z zasięgiem do 60 m.
Dzięki obudowie IP67 oraz zasilaniu PoE sprawdzi się w wymagających warunkach zewnętrznych.
|
|
| ||
| Parametr | Wartość |
| |
| Model | KENIK KG-4260DZAS-IL-G |
| |
| Rodzaj produktu | Kamera IP |
| |
| Zastosowanie | Zewnętrzna |
| |
| Rozdzielczość | 4 MP (2688 × 1520) |
| |
| Liczba klatek | 20 kl./s |
| |
| Przetwornik | Sony STARVIS IMX335 |
| |
| Kompresja wideo | H.265+ / H.264+ |
| |
| Obiektyw | 2.7–13.5 mm, motozoom |
| |
| WDR | 120 dB |
| |
| Tryb dzień/noc | Tak, ICR |
| |
| DNR | 2D/3D DNR |
| |
| Smart IR | Do 60 m |
| |
| Dodatkowe oświetlenie | LED Smart Light |
| |
| Mikrofon | Tak, wbudowany |
| |
| Detekcja ruchu | Tak |
| |
| Detekcja człowieka | Tak, SMD |
| |
| Funkcje obrazu | ROI, Defog |
| |
| Slot na kartę pamięci | MicroSD do 128 GB |
| |
| Zasilanie | 12V DC / PoE 802.3af |
| |
| Obudowa | IP67 |
| |
| Standard ONVIF | Tak |
| |
| Podgląd mobilny | Android, iPhone |
| |
| Tryb korytarzowy | Tak |
| |
| Kolor | Grafit / szary |
| |




