Kamera KENIK KG-410PTAS-IOT to nowoczesne urządzenie do monitoringu domowego i biurowego, które oferuje obraz w jakości 2K oraz szerokie możliwości obserwacji dzięki funkcji obrotu PTZ. Model wyposażono w inteligentną detekcję ruchu, automatyczne śledzenie obiektów oraz funkcję wykrywania płaczu dziecka, co zwiększa wygodę codziennego użytkowania. Wbudowane audio dwukierunkowe pozwala na komunikację przez kamerę, a podgląd z poziomu aplikacji ułatwia kontrolę z dowolnego miejsca. To praktyczne rozwiązanie dla osób szukających kompaktowej, funkcjonalnej kamery do wnętrz.
|
|
| ||
| Parametr | Wartość |
| |
| Model | KENIK KG-410PTAS-IOT |
| |
| Rodzaj produktu | Kamera IP |
| |
| Zastosowanie | Wewnętrzna |
| |
| Przetwornik obrazu | 1/3″ Progressive Scan CMOS |
| |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 × 1440 (2K) |
| |
| Obiektyw | 3.6 mm |
| |
| Funkcja PTZ | Tak |
| |
| Obrót poziomy | 355° |
| |
| Obrót pionowy | od -20° do 50° |
| |
| Widoczność w nocy | do 10 m |
| |
| Tryb dzień/noc | Tak |
| |
| Detekcja ruchu | Tak |
| |
| Śledzenie obiektów | Tak |
| |
| Detekcja płaczu dziecka | Tak |
| |
| Audio | Tak, dwukierunkowe |
| |
| Łączność | Wi-Fi / Ethernet |
| |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| |
| Maks. pojemność karty | do 512 GB |
| |
| Zasilanie | 5V DC |
| |
| Interfejs sieciowy | RJ45 10/100 Mbps |
| |
| Kolor | Biały |
| |




